Časté dotazy týkající ekologické likvidace

Zde vám uvádíme několik dotazů se kterými se při ekologické likvidaci setkáváme. V případě jakéhokoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře vlevo, nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 606 364 982.

Mám havarované či výrazně poškozené nebo nekompletní vozidlo

Vozidlo muže být v jakékoliv stavu ať už menšího či rozsáhlejší poškození. Předpokladem pro ekologickou likvidaci je kompletnost vozidla. Vozidlo musí obsahovat tyto části.

V případě, že některé z výše jmenovaných částí chyby jsme oprávněni požadovat poplatek za nekompletnost autovraku. K nekompletní vozidlům vždy přistupujeme individuálně

VIN kód

Na vozidle musí být uveden VIN kód. VIN kód je vyražen na několika částech karoserie. Pokud je vozidlo poškozené natolik, že VIN je nečitelný je zapotřebí sepsat čestné prohlášení, kde majitel vozidla uvede, že vůz, který předává k likvidaci je shodný s vozidlem uvedeným v technickém průkazu číslo......

Co se děje s vozidlem při ekologické likvidaci

Ekologická likvidace vozidla znamená upnou demontáž vozidla, vypuštění kapalin, vytřídění komponentů. Samotný skelet a další kovové prvky vozidla jsou odvezeny do hutí, kde si využijí při výrobě železa.

Zajímá vás orientační ceník výkupu autovraků?

Pamatujte že v destinacích: Strakonice, Písek, Vodňany, Sušice, Prachatice, Blatná, Volary, Kašperské Hory, Sušice, Klatovy, Horaždovice, Vimperk je ekologická likvidace zdarma a ještě navíc o nás dostanete peníze! Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás